Четвер, 20.09.2018, 21:21 | Вітаю Вас Гость


ДЮФЛРО

 Турнірне положення команд дитячо-юнацької футбольної ліги Рівненської області станом на 20 червня.


Конференція «Південь». Старші юнаки (1996-97). ПІДГРУПА «А»: 1. КОЛІСП (Костопіль) – 12 очок (4 гри, різниця м’ячів 7-0); 2. КДЮСШ (Радивилів) – 9 (4, 11-1); 3. Рай ДЮСШ (Острожець) – 4 (4, 14-11); 4. ДЮСШ (Млинів) – 4 (4, 9-6); 5. Рай ДЮСШ (Дубно) – 0 (4, 0-23). ПІДГРУПА «Б»: 1. ДЮСШ (Костопіль) – 15 (5, 14-2); 2. «Верес-97» (Рівне) – 9 (4, 9-5); 3. ДЮСШ (Гоща) – 6 (5, 8-5); 4. «ОДЕК» (Оржів) – 6 (5, 7-12); 5. ХФК «Надія» (Рівне) – 3 (4, 5-12); 6. ДЮСШ (Корець) – 3 (4, 6-13).

Конференція «Південь». Молодші юнаки (1998-99). ПІДГРУПА «А»: 1. КОЛІСП (Костопіль) – 9 (6-3); 2. Рай ДЮСШ (Острожець) – 6 (11-4); 3. КДЮСШ (Радивилів) – 3 (10-6); 4. Рай ДЮСШ (Дубно) – 0 (0-14). ПІДГРУПА «Б»: 1. «Верес-98» (Рівне) – 12 (4, 13-2); 2. «ОДЕК» (Оржів) – 7 (5, 11-13); 3. ДЮСШ (Корець) – 7 (4, 12-6); 4. ДЮСШ (Гоща) – 5 (5, 9-7); 5. ХФК «Надія» (Рівне) – 4 (5, 6-19); 6. ДЮСШ (Костопіль) – 3 (5, 5-9).

Конференція «Північ». Старші юнаки (1996-97): 1. ДЮСШ «Колос» (Сарни) – 7 (3, 7-2); 2. КДЮСШ «Ізотоп» (Кузнецовськ) – 4 (2, 4-2); 3. ДЮСШ (Дубровиця) – 3 (2, 1-2); 4. ДЮСШ (Володимирець) – 0 (3, 0-6). Команда ФК «Балашівка» (Березнівський район) знялась з розіграшу.

Конференція «Північ». Молодші юнаки (1998-99): 1. ДЮСШ Упр. Освіти - «Таксі-22222» (Кузнецовськ) – 15 (5, 37-2); 2. ДЮСШ (Дубровиця) – 10 (5, 20-3); 3. ДЮСШ «Случ» (Березне) – 9 (6, 9-7); 4. ДЮСШ (Володимирець) – 7 (6, 6-18); 5. ДЮСШ «Колос» (Сарни) – 7 (6, 8-5); 6. ФК «Степань» (Сарненський р-н) – 5 (6, 3-10); 7. ДЮСШ Упр. Освіти (Зарічне) – 3 (6, 5-33).

Конференція «Юніор». Молодші юнаки (1998-99): 1. «Хімік» (Рівне) – 15 (5, 34-7); 2. «Верес-99» (Рівне) – 8 (5, 17-12); 3. ДЮСШ (Обарів) – 7 (5, 11-14); 4. «Зоря» (Зоря) – 5 (5, 8-11); 5. Рай ДЮСШ (Мирогоща) – 4 (5, 6-23); 6. ДЮСШ (Оженин) – 3 (5, 2-5). Команда ФК «Квасилів» (Рівненський район) знялась з розіграшу.

    Форма входа

    Попередній матч

    "Калина" - "Случ"

    (Бугрин) - (Березне)

    15 тур 16.09.2012

    1-4

    (Степанюк-2,Августинович

    Радчук)

    Наступний матч


             22.09.2012 м.Рівне
             стадіон Водник 

     "Водник" - "СЛУЧ"

    (Рівне) - (Березне)

    Чемпіонат області 16 тур

       
    Годинник
    Турнірна таблиця
    I ліга
    Чемпіонат району
    Календар
    «  Вересень 2018  »
    ПнВтСрЧтПтСбНд
         12
    3456789
    10111213141516
    17181920212223
    24252627282930
    Пошук
    Архів записів

    Онлайн всього: 1
    Гостей: 1
    Користувачів: 0