П`ятниця, 29.03.2024, 04:04 | Вітаю Вас Гость

Головна » 2012 » Липень » 26
Наші майбутні чемпіони

Знайомимо футбольну громадськість Рівненщини з наймолодшими представниками футболу нашого краю – тріумфаторами Всеукраїнських змагань на призи клубу «Шкіряний м’яч – Кубок Кока Коли» сезону 2011/2012.

Кращі шкільні команди 2000, 1999 та 1998 років народження з майже всіх регіонів України прибули до Білої Церкви, що на Київщині, аби визначити кращих з кращих. Вісім фіналістів у кожній з вікових груп — переможці та призери Всеукраїнських зональних змагань, 3-4 червня на зелених полях Київської області з ... Читати далі »

Переглядів: 818 | Добавил: ronaldino111 | Дата: 26.07.2012 | Комментарі (0)

«Славія» виявилася сильнішою за «Маяк» - однак, тільки в серії післяматчевих пенальті. Поєдинок непоступливих суперників виявився достойним фінального протистояння.

Непоступливе протистояння рівненської і сарненської команд принесло багато позитивних емоцій вболівальникам, яких на стадіоні «Колос» у Березному в неділю зібралося понад тисячу чоловік. Втім, на забиті м’ячі глядачам довелося чекати цілих 120 хвилин.За ходом поєдинку більше моментів на те, аби забити переможний гол мали футболісти "Славії". Один із них на 118-й хвилині втратив Олексій Грицак, який пробивав з меж воротарського майданчика, проте у "рамку" так і не влучив. Віддамо належне і "Маяку", гравці якого віддали всі сили грі і гідно боролися за перемогу у матчі. Героєм серії післяматчевих пенальті став воротар "Славії" Юрій Кособуцький, який відбив два удари з "позначки". Гідно відстояв цю серію і голкіпер "Маяка", якому вдалося "взяти" удар досвідченого Дьомушкіна. ... Читати далі »

Переглядів: 464 | Добавил: ronaldino111 | Дата: 26.07.2012 | Комментарі (0)

Лідер чемпіонату району знову здобув перемогу,на цей раз було подолано команду з Бронного яка займала третій рядок турнірної таблиці.Гра проходила за повної переваги господарів яка перетворилась на три голи у кожному з таймів.Відзначились Рудик-2,Прокопчук-2,Майструк В, Бурячок Олег.

На фото гол Майструка Віталія з пенальті.

Переглядів: 974 | Добавил: ronaldino111 | Дата: 26.07.2012 | Комментарі (0)