Четвер, 25.04.2024, 12:00 | Вітаю Вас Гость

Головна » 2012 » Липень » 3 » Фіналіст Кубку завдав першої поразки лідеру чемпіонату !!!
13:22
Фіналіст Кубку завдав першої поразки лідеру чемпіонату !!!
10 тур чемпіонату області у першій лізі насамперед ознаменувався несподіваною поразкою оржівського «ОДЕКа», який в рідних стінах поступився сарненському «Маяку» (1:2). Завдяки цьому рівненська «Славія», перемігши у Кузнецовську місцевий «Ізотоп-РАЕС» (3:0), наблизилась до діючого чемпіона на відстань одного пункту.

Матч у Оржеві між минулорічним чемпіоном і фіналістом Кубку області-2012 був центральним у 10 турі. Господарі, котрі паралельно із виступом у регіональних змаганнях успішно грають у чемпіонаті України серед аматорських команд очолюючи одну із трьох груп першості, розпочали матч проти сарненчан як і личить лідеру. Вже на 8-й хвилині Віктор Газицький відкрив рахунок на користь господарів. Проте гості вже через дві хвилини проявили характер і відігрались зусиллями Олексія Брижа – 1:1. А в другому таймі, коли оржівці намагалися довести свою перевагу над сарненцями, гості не розгубилися під натиском сильного суперника і в середині другої 45-хвилинки провели свій другий м’яч: дальним ударом Артем Українець вивів «Маяк» вперед. Як виявилося згодом, цей гол став переможним і перервав безпрограшну серію «ОДЕКа». Тому перед 11 туром залишається інтрига: яка із команд лідируючого дуету «ОДЕК»-«Славія» піде на перерву у якості неофіційного «літнього» переможця першої ліги.

Команда «РОКО-Зоря», котра у звітному турі прогнозовано не залишила шансів аутсайдеру чемпіонату (зорянці вдома переграли «Волинь-Цемент» з рахунком 4:0), залишилася на третьому місці. А ось у «групі переслідування» особливих змін не сталося: «Сокіл» з Садового на виїзді здолав «Авангард-2010» (2:0), «Енергія» у Володимирці мінімально обіграла «Гощу-АМАКО» (1:0). Після звітного туру Садове, Володимирець і Гоща мають в своєму активі по 16 очок. Зміцнила своє становище в середині турнірної таблиці здолбунівська СК «Волинь», яка вдома не без труднощів подолала опір радивилівських «соколят» (1:0). Тепер спортивний клуб зі Здолбунова має в своєму активі 13 пунктів, випереджаючи перед 11 туром «грозу авторитетів» - сарненський «Маяк» на одне очко і радивилівський «Сокіл» на два очки. У низу турнірної таблиці змін не має – «Ізотоп-РАЕС», «Авангард-2010» і «Волинь-Цемент» - свого пунктового доробку в передостанньому турі першого кола не поповнили.

У другій лізі чемпіонату центральним матчем було протистояння рокитнівського «Полісся» і ФК «Малинська», котре закінчилося бойовою нічиєю 1:1. У полісян на 57-й хвилині з пенальті рахунок відкрив Віталій Ковальчук, а вже у компенсований арбітром час, Василь Чичук влучним пострілом зберіг для своєї команди «нулик» у графі «поразки». Інші матчі закінчилися такими результатами: «Факел» - «Калина» - 1:3, «Сокіл-2» - «Случ» - 0:2, «Смига» - «Вельбівно» - 1:0. Перенесені матчі 10 туру першості «Водник» - «Млинів» (3:0) та КОЛІСП – Горинь (0:1) відбулись ще у першій декаді червня.
Переглядів: 445 | Додав: ronaldino111 | Рейтинг: 0.0/0